Elstan - home
Strona główna
Elstan - napisz do nas
Napisz do nas  
O firmie Zakres działalności Realizacje Galeria realizacji Kontakt
 
Elstan - Instalacje elektroenergetyczne, serwis elektryczny, prefabrykacja i montaż rozdzielnic elektrycznych, pomiary ochronne instalacji elektrycznych, instalacje odgromowe, sieci kablowe, wewnętrzne instalacje elektryczne
 
Elstan - Instalacje elektroenergetyczne, serwis elektryczny, prefabrykacja i montaż rozdzielnic elektrycznych, pomiary ochronne instalacji elektrycznych, instalacje odgromowe, sieci kablowe, wewnętrzne instalacje elektryczne
 
Instalacje elektroenergetyczne, serwis elektryczny, prefabrykacja i montaż rozdzielnic elektrycznych, pomiary ochronne instalacji elektrycznych, instalacje odgromowe, sieci kablowe, wewnętrzne insElstan - talacje elektryczne
Kontakt
Telefony
Mapa
     


"ELSTAN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul.Mysłowicka 9, 41-100 Siemianowice Śląskie, woj. śląskie
NIP: 643-176-33-49 REGON: 243217613

Sekretariat
tel. 32 763 80 30
fax: 32 763 80 35
E-mail: sekretariat@elstan.pl

Dział Kadr i Administracji
kierownik działu Jolanta Kurek - tel. 32 763 80 31
E-mail: kadry@elstan.pl

Księgowość
główna księgowa Lidia Stula - tel. 32 763 80 33
E-mail: lidka.s@elstan.pl

Dział Marketingu i Ofertowania
E-mail: marketing@elstan.pl

kierownika działu Sebastian Gogolin - tel. 32 763 80 40
E-mail: sebastian.g@elstan.pl
specjalista ds. kosztorysowania i cen Piotr Faltin - tel. 32 763 80 41
E-mail: piotr.f@elstan.pl

Serwis Stacji Paliw i Banku
tel. 32 762 88 88
E-mail: serwis@elstan.pl

kierownik działu Robert Depciuch - tel. 32 763 80 37
E-mail: robert.d@elstan.pl
specjalista ds. rozliczeń Przemysław Patyk - tel. 32 763 80 39
E-mail: przemyslaw.p@elstan.pl
specjalista ds. serwisu Mariusz Stajnhof - tel. 32 763 80 38
E-mail: mariusz.s@elstan.pl

Dział Techniczny
fax - 32 763 80 43

kierownik działu Piotr Tomczak - tel. 32 763 80 44
E-mail: piotr.t@elstan.pl
kierownik budowy Robert Papierkowski - tel. 32 763 80 45
E-mail: robert.p@elstan.pl
kierownik warsztatu Rafał Ostrowski - tel. 32 763 80 48
E-mail: rafal.o@elstan.pl
kierownik magazynu Emil Łyp - tel. 32 763 80 47
E-mail: emil@elstan.pl

Sekcja budowlana
fax - 32 763 80 43

inżynier budowy Arkadiusz Zuber - tel. 32 763 80 36
E-mail: arek.z@elstan.pl

 
 


ul. Mysłowicka 9
41-100 Siemianowice Śląskie
tel. (32) 763 80 30
fax (32) 763 80 35
email: sekretariat@elstan.pl

Elstan - Instalacje elektroenergetyczne, serwis elektryczny, prefabrykacja i montaż rozdzielnic elektrycznych, pomiary ochronne instalacji elektrycznych, instalacje odgromowe, sieci kablowe, wewnętrzne instalacje elektryczne